Продукція > KYOCERA AVX > TWCE147K060SLSZ0000
TWCE147K060SLSZ0000
TWCE147K060SLSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 0.014pF Tmp125 C ESR=1.52Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук