Продукція > KYOCERA AVX > TWCE167K050SCSZ0000
TWCE167K050SCSZ0000
TWCE167K050SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 0.016pF Tmp125 C ESR=1.41Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук