Продукція > AVX > TWCE167M050SCYZ0700
TWCE167M050SCYZ0700
TWCE167M050SCYZ0700 AVX
HighReliabilityTantalum-1659121.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 0.016pF Tmp200 C ESR=0.71Ohms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук