Продукція > KYOCERA AVX > TWCE227K075CCSZ0000
TWCE227K075CCSZ0000
TWCE227K075CCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 0.022pF Tmp125 C ESR=0.71Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук