Продукція > KYOCERA AVX > TWCE277K060SCLZ0000
TWCE277K060SCLZ0000
TWCE277K060SCLZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 0.027pF Tmp125 C ESR=1.33Ohms 10%
Написати відгук