Продукція > KYOCERA AVX > TWCE687M025SCSZ0000
TWCE687M025SCSZ0000
TWCE687M025SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 0.068pF Tmp125 C ESR=1.23Ohms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук