Продукція > AVX CORPORATION > TWCE826K125CCYZ0000
TWCE826K125CCYZ0000
TWCE826K125CCYZ0000 AVX Corporation
TWC_Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 82UF 10% 125V AXIAL
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 125volts 82uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCE826K125CCYZ0000 TWCE826K125CCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125volts 82uF 10%