Продукція > KYOCERA AVX > TWDE503M006CB0Z0700
TWDE503M006CB0Z0700
TWDE503M006CB0Z0700 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 50000UF 20% 6.3V AXIAL
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Tray
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 50000 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 50000UF 20% 6.3V AXIAL, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: E, Part Status: Active, Capacitance: 50000 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.