Продукція > POLYTRON > TWU1.8-5S9-A
TWU1.8-5S9-A
TWU1.8-5S9-A Polytron
TWU1.8.pdf
Виробник: Polytron
Description: DC DC CONVERTER 9V 1.8W
Packaging: Tray
Package / Case: 24-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.47" H (32.3mm x 14.7mm x 12.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Approval Agency: FCC
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 9V 1.8W, Packaging: Tray, Package / Case: 24-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.47" H (32.3mm x 14.7mm x 12.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Approval Agency: FCC, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.