Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > TX-3210-EAE-106A-10M0000000
TX-3210-EAE-106A-10M0000000 Microchip Technology
tx-321.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator TCXO 10MHz ±1ppm (Tol) ±1ppm (Stability) 15pF HCMOS 60% 3.3V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук