Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > TX-5080-EAE-2560-50M000
TX-5080-EAE-2560-50M000
TX-5080-EAE-2560-50M000 Microchip Technology
1545091286862442tx-508.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator TCXO 50MHz ±1.5ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 60% 3.3V 10-Pin SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук