Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > TX-7090-EAE-106C-100M000000
TX-7090-EAE-106C-100M000000 Microchip Technology
TX-709.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Low-G Sensitivity
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Low-G Sensitivity, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.120" (3.05mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.