Продукція > MICROCHIP / VECTRON > TX-8010-EAE-2870-20M0
TX-8010-EAE-2870-20M0
TX-8010-EAE-2870-20M0 Microchip / Vectron
TX-801-1665558.pdf
Виробник: Microchip / Vectron
TCXO Oscillators 20MHz, 280ppm 5V, -40C/+85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук