Продукція > JAE ELECTRONICS > TX24-100R-6ST-H1E
TX24-100R-6ST-H1E
TX24-100R-6ST-H1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 100POS VERT GOLD
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 100
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.406" (10.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 12mm, 14mm, 18mm
Number of Rows: 2
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS VERT GOLD, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 100, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.406" (10.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 12mm, 14mm, 18mm, Number of Rows: 2.