Продукція > JAE ELECTRONICS > TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E
TX24-100R-LT-H1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 100POS R/A GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 100
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 2869 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 100, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX24-100R-LT-H1E TX24-100R-LT-H1E Виробник : JAE Electronics 2008-40-TX24TX25-907429.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 1.27mm 100P RECEPT RT ANGLE THRU HOLE