Продукція > JAE ELECTRONICS > TX24-50R-6ST-H1E
TX24-50R-6ST-H1E
TX24-50R-6ST-H1E JAE Electronics
jaeelectronics_jaeis01190_1-1991279.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 50P recept Straight
на замовлення 642 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.406" (10.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 12mm, 14mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX24-50R-6ST-H1E TX24-50R-6ST-H1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT 50POS VERT GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.406" (10.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 12mm, 14mm, 18mm