TX24-50R-LT-N1E
TX24-50R-LT-N1E JAE Electronics
jaeis01248-1.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 50P recept R/A
на замовлення 292 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX24-50R-LT-N1E TX24-50R-LT-N1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT 50POS R/A GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)