Продукція > JAE ELECTRONICS > TX24-80R-12ST-N1E
TX24-80R-12ST-N1E
TX24-80R-12ST-N1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Number of Positions: 80
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.642" (16.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 18mm, 20mm, 24mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 80, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.642" (16.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 18mm, 20mm, 24mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.