TX24-80R-LT-H1E
TX24-80R-LT-H1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 80, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.