TX24-80R-LT-N1E
TX24-80R-LT-N1E JAE Electronics
jaeis01248-1.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P recept R/A Straight
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 80, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX24-80R-LT-N1E TX24-80R-LT-N1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)