Продукція > JAE ELECTRONICS > TX24A-80R-LT-H1E
TX24A-80R-LT-H1E
TX24A-80R-LT-H1E JAE Electronics
J116435-951954.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 1.27MM RECEPT HGH-SPD TRANSMISSION
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 80, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX24A-80R-LT-H1E TX24A-80R-LT-H1E Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66818&ext_no=04&_lang=en Description: CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)