Продукція > JAE ELECTRONICS > TX25-120P-LT-H1E
TX25-120P-LT-H1E
TX25-120P-LT-H1E JAE Electronics
jaei_s_a0000134955_1-2271396.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 120P plug R/A
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 120POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 120, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX25-120P-LT-H1E TX25-120P-LT-H1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 120POS R/A GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 120
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)