Продукція > JAE ELECTRONICS > TX25-30P-12ST-N1E
TX25-30P-12ST-N1E
TX25-30P-12ST-N1E JAE Electronics
jaeelectronics_jaeis01249-1.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 30P PLUG STRAIGH THRU HOLE
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.598" (15.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX25-30P-12ST-N1E TX25-30P-12ST-N1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 30POS VERT GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.598" (15.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm