TX25-40P-LT-N1E
TX25-40P-LT-N1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS R/A GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 40
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 520 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 40, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.