Продукція > JAE ELECTRONICS > TX25-60P-12ST-H1E
TX25-60P-12ST-H1E
TX25-60P-12ST-H1E JAE Electronics
jaeelectronics_jaeis02998_1-1991053.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 60P plug Straight
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 60, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.598" (15.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX25-60P-12ST-H1E TX25-60P-12ST-H1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 60POS VERT GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Lock
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 60
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.598" (15.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm