Продукція > JAE ELECTRONICS > TX25-60P-12ST-N1E
TX25-60P-12ST-N1E
TX25-60P-12ST-N1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 60POS VERT GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 60
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.598" (15.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS VERT GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 60, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.598" (15.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 18mm, 22mm, 24mm, Number of Rows: 2.