TX25-60P-LT-N1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 60POS R/A GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 60
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.354" (9.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS R/A GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 60, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.354" (9.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції TX25-60P-LT-N1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX25-60P-LT-N1E TX25-60P-LT-N1E Виробник : JAE Electronics jaeis02999_1-2271555.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 60 POS PLUG 1.27MM