Продукція > TRACO POWER > TXL 060-0521TI
TXL 060-0521TI
TXL 060-0521TI TRACO Power
TRACO_Power_09252019_txl060-070-1658710.pdf
Виробник: TRACO Power
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V 5V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 6.26" L x 3.74" W x 1.50" H (159.0mm x 95.0mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: 5V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8 A, Current - Output 2: 3.5 A, Current - Output 3: 1 A.
Інші пропозиції TXL 060-0521TI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TXL 060-0521TI Виробник : Traco Power download Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V 5V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 6.26" L x 3.74" W x 1.50" H (159.0mm x 95.0mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 375 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: 5V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8 A
Current - Output 2: 3.5 A
Current - Output 3: 1 A