TYC0603B104KDT
TYC0603B104KDT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773291&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Low Dissipation Factor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Low Dissipation Factor, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції TYC0603B104KDT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYC0603B104KDT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773291_D-726051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MLCC 0603 X7R 100n 10% 10V