TYS30151R5N-10
TYS30151R5N-10 Laird Performance Materials
Catalog_Power_Inductor_TYS_SERIES_0617-1591072.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Power Inductors - SMD 1.5uH 30% -40C + 125C
на замовлення 807 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 50 MOHM SMD.
Інші пропозиції TYS30151R5N-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS30151R5N-10 TYS30151R5N-10 Виробник : Laird SIP-DS-TYS%203015%200413.pdf Fixed Inductors 1.5uH 30% -40C + 125C
на замовлення 970 шт:
TYS30151R5N-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products SIP-DS-TYS%203015%200413.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 50 MOHM SMD