TYS60453R0N-10
TYS60453R0N-10 Laird Technologies
SIP-DS-TYS%206045%200413.pdf
Виробник: Laird Technologies
Power Inductors - SMD 3uH 30% -40C +125C
на замовлення 845 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3UH 3.8A 20 MOHM SMD.
Інші пропозиції TYS60453R0N-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS60453R0N-10 TYS60453R0N-10 Виробник : Laird Catalog_FERRITE%20CORES%20081114.pdf Fixed Inductors 3uH 30% -40C +125C
на замовлення 970 шт:
TYS60453R0N-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products SIP-DS-TYS%206045%200413.pdf Description: FIXED IND 3UH 3.8A 20 MOHM SMD