TZB4R200EA10R00 Murata Electronics
t13e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Bottom Adjustment
Capacitance Range: 4.5 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Bottom Adjustment, Capacitance Range: 4.5 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Voltage - Rated: 100 V.