Продукція > TZL > TZL150-2412
TZL150-2412
Виробник:
на замовлення 6316 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZL150-2412
Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.97" H (198.9mm x 99.1mm x 50.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Input (Min): 19V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції TZL150-2412
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZL 150-2412 TZL 150-2412 Виробник : Traco Power tzl.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.97" H (198.9mm x 99.1mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 19V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV