U.FL-2LP-066N1-A-60 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Gray
Length: 2.362" (60.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Gray, Length: 2.362" (60.00mm), Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC), Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції U.FL-2LP-066N1-A-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
U.FL-2LP-066N1-A-(60) Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 2.362" (60.00mm)
Frequency - Max: 6 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms