Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35E
U.FL-2LPHF6-068N2T-A-35E Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.378"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 1.378" (35.00mm)
Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 6 GHz
Написати відгук
Description: CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.378", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 1.378" (35.00mm), Style: U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC), Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.13mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC) Plug, Right Angle, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.