U1432540
U1432540 Plazmo Industries
Виробник: Plazmo Industries
Description: 4.0 x 143 x 25mm U-Shape CCFL
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 4.0mm x 143mm
Type: CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4.0 x 143 x 25mm U-Shape CCFL, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 4.0mm x 143mm, Type: CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp.