Продукція > L-COM > U3A00030-03M
U3A00030-03M
U3A00030-03M L-com
U3A00030-03M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 03M
Features: Extension Cable
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 0.98' (300.0mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate: 5Gbps
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 03M, Features: Extension Cable, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 0.98' (300.0mm), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed), Transfer Rate: 5Gbps.