Продукція > MOSO > U6-165D236
U6-165D236
U6-165D236 MOSO
U6-165D236.pdf
Виробник: MOSO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 165W; 105÷236VDC; 700mA÷1.05A; IP20
Type of power supply: switching
Power: 165W
Output voltage: 105...236V DC
Body dimensions: 170x100x40mm
Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 176...264V AC
Operating temperature: -40...50°C
Electrical connection: wires
Output current: 0.7...1.05A
Number of outputs: 1
Operating modes: constant power
Additional functions: DALI-2; NFC
Efficiency: 93%
Kind of power supply: LED
Application: LED
IP rating: IP20
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис U6-165D236 MOSO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 165W; 105÷236VDC; 700mA÷1.05A; IP20, Type of power supply: switching, Power: 165W, Output voltage: 105...236V DC, Body dimensions: 170x100x40mm, Protection: anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Supply voltage: 176...264V AC, Operating temperature: -40...50°C, Electrical connection: wires, Output current: 0.7...1.05A, Number of outputs: 1, Operating modes: constant power, Additional functions: DALI-2; NFC, Efficiency: 93%, Kind of power supply: LED, Application: LED, IP rating: IP20.