U65HN-024KS-6
U65HN-024KS-6 Micronel USA
Specification_U65HN-024KS-6_01.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 73.8X66MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Hall Sensor, Motor Winding, NTC Thermistor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.8mm L x 66.3mm H
RPM: 60000 RPM
Air Flow: 15.4 CFM (0.431m³/min)
Width: 66.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C)
Termination: 10 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP10
Fan Type: Blower
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 38.139 in H2O (9500.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 73.8X66MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Hall Sensor, Motor Winding, NTC Thermistor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.8mm L x 66.3mm H, RPM: 60000 RPM, Air Flow: 15.4 CFM (0.431m³/min), Width: 66.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C), Termination: 10 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP10, Fan Type: Blower, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 38.139 in H2O (9500.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 90 W.