U65ML-024KS-5
U65ML-024KS-5 Micronel USA
Specification_U65ML-024KS-5.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 73.7X44.6MM 24VDC
Features: Motor Winding
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.7mm L x 66.4mm H
RPM: 31000 RPM
Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min)
Width: 44.60mm
Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C)
Termination: 3 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP10
Fan Type: Blower
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 12.445 in H2O (3100.0 Pa)
Power (Watts): 20 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 73.7X44.6MM 24VDC, Features: Motor Winding, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.7mm L x 66.4mm H, RPM: 31000 RPM, Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min), Width: 44.60mm, Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C), Termination: 3 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP10, Fan Type: Blower, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 12.445 in H2O (3100.0 Pa), Power (Watts): 20 W.