U65MN-024KS-5
U65MN-024KS-5 Micronel USA
Specification_U65MN-024KS-5_01.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 73.7X44.6MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Hall Sensor, Motor Winding, NTC Thermistor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.7mm L x 66.4mm H
RPM: 42000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 44.60mm
Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C)
Termination: 10 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP10
Fan Type: Blower
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 21.679 in H2O (5400.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 73.7X44.6MM 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Hall Sensor, Motor Winding, NTC Thermistor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73.7mm L x 66.4mm H, RPM: 42000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 44.60mm, Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C), Termination: 10 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP10, Fan Type: Blower, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 21.679 in H2O (5400.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 45 W.