U71HL-024KM-4
U71HL-024KM-4 Micronel USA
Specification_U71HL-024KM-4.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 73X86MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73mm L x 69mm H
RPM: 36600 RPM
Air Flow: 16.6 CFM (0.465m³/min)
Width: 86.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 113°F (-20 ~ 45°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP40
Fan Type: Blower
Noise: 63.0dB(A)
Static Pressure: 27.701 in H2O (6900.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 63 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 73X86MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 73mm L x 69mm H, RPM: 36600 RPM, Air Flow: 16.6 CFM (0.465m³/min), Width: 86.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 113°F (-20 ~ 45°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP40, Fan Type: Blower, Noise: 63.0dB(A), Static Pressure: 27.701 in H2O (6900.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 63 W.