U71MX-024KX-4
U71MX-024KX-4 Micronel USA
Specification_U71MX-024KX-4.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 74.1X59MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 74.1mm L x 69.4mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 28900 RPM
Air Flow: 13.9 CFM (0.389m³/min)
Width: 59.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Blower
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 16.46 in H2O (4100.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 74.1X59MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 74.1mm L x 69.4mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 28900 RPM, Air Flow: 13.9 CFM (0.389m³/min), Width: 59.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Blower, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 16.46 in H2O (4100.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 25 W.