U85HL-024KH-4
U85HL-024KH-4 Micronel USA
Specification_U85HL-024KH-4_01.pdf
Виробник: Micronel USA
Description: FAN BLOWER 79.1X102MM 24VDC RECT
Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP), NTC Thermistor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 79.1mm L x 76.8mm H
RPM: 37200 RPM
Air Flow: 31.1 CFM (0.871m³/min)
Width: 102.00mm
Operating Temperature: 32 ~ 113°F (0 ~ 45°C)
Termination: 6 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP40
Fan Type: Blower
Noise: 56.0dB(A)
Static Pressure: 51.789 in H2O (12900.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 190 W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 79.1X102MM 24VDC RECT, Features: Locked Rotor Protection, Speed Sensor (Tach), Speed Control (SP), NTC Thermistor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 79.1mm L x 76.8mm H, RPM: 37200 RPM, Air Flow: 31.1 CFM (0.871m³/min), Width: 102.00mm, Operating Temperature: 32 ~ 113°F (0 ~ 45°C), Termination: 6 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP40, Fan Type: Blower, Noise: 56.0dB(A), Static Pressure: 51.789 in H2O (12900.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 190 W.