UA-00-326160
UA-00-326160 GTV Poland
UA-00-326160.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; natural; H: 17mm; L: 186mm; W: 44mm
Type of mounting element: holder
Material: aluminium
Colour: natural
Height: 17mm
Length: 186mm
Width: 44mm
Mounting holes pitch: 160mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; natural; H: 17mm; L: 186mm; W: 44mm, Type of mounting element: holder, Material: aluminium, Colour: natural, Height: 17mm, Length: 186mm, Width: 44mm, Mounting holes pitch: 160mm.