UA-00-347160
UA-00-347160 GTV Poland
UA-00-347160.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; natural; H: 30mm; L: 168mm; W: 25mm; handle
Material: aluminium
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Colour: natural
Height: 30mm
Length: 168mm
Width: 25mm
Mounting holes pitch: 160mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; natural; H: 30mm; L: 168mm; W: 25mm; handle, Material: aluminium, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Colour: natural, Height: 30mm, Length: 168mm, Width: 25mm, Mounting holes pitch: 160mm.