UA-ARS320-20
UA-ARS320-20 GTV Poland
UA-ARS320-20.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; black; H: 30mm; L: 335mm; W: 25mm; handle
Type of mounting element: holder
Material: aluminium
Trade name: handle
Width: 25mm
Height: 30mm
Length: 335mm
Mounting holes pitch: 320mm
Colour: black
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; black; H: 30mm; L: 335mm; W: 25mm; handle, Type of mounting element: holder, Material: aluminium, Trade name: handle, Width: 25mm, Height: 30mm, Length: 335mm, Mounting holes pitch: 320mm, Colour: black.