Продукція > GTV POLAND > UA-B0-311128-20M
UA-B0-311128-20M
UA-B0-311128-20M GTV Poland
UA-B0-311128-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 148mm; W: 15.5mm; handle
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Colour: matt black
Width: 15.5mm
Height: 30.5mm
Mounting holes pitch: 128mm
Length: 148mm
Material: aluminium
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 148mm; W: 15.5mm; handle, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Colour: matt black, Width: 15.5mm, Height: 30.5mm, Mounting holes pitch: 128mm, Length: 148mm, Material: aluminium.