UA-B0-311128
UA-B0-311128 GTV Poland
UA-B0-311128.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; natural; H: 30.5mm; L: 148mm; W: 15.5mm; handle
Trade name: handle
Type of mounting element: holder
Colour: natural
Width: 15.5mm
Height: 30.5mm
Mounting holes pitch: 128mm
Length: 148mm
Material: aluminium
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; natural; H: 30.5mm; L: 148mm; W: 15.5mm; handle, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Colour: natural, Width: 15.5mm, Height: 30.5mm, Mounting holes pitch: 128mm, Length: 148mm, Material: aluminium.