Продукція > GTV POLAND > UA-B0-311160-20M
UA-B0-311160-20M
UA-B0-311160-20M GTV Poland
UA-B0-311160-20M.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 180mm; W: 15.5mm; handle
Type of mounting element: holder
Colour: matt black
Width: 15.5mm
Height: 30.5mm
Length: 0.18m
Mounting holes pitch: 160mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; aluminium; matt black; H: 30.5mm; L: 180mm; W: 15.5mm; handle, Material: aluminium, Trade name: handle, Type of mounting element: holder, Colour: matt black, Width: 15.5mm, Height: 30.5mm, Length: 0.18m, Mounting holes pitch: 160mm.